Rakını al Gel, Fix Menü

Rakını al Gel, Fix Menü

  • 7 çeşit meze
  • 2 çeşit ara sıcak: Pavurya Bacağı, Balık Böreği
  • Salata
  • Meyve & Tatlı
  • Ana Yemek; Balık ya da Köfte

Sarıyer Rakını Al Gel

Elaşina Restoran, İstanbul’un seçkin semtlerinden biri olan Sarıyer içerisinde, haftanın her günü saat 09.00 ve 00.00 arası müşterilerine hizmet vermektedir. Restoranımız, şık ve ayrıca kaliteli bir şekilde yeniden dekore edilmiş olmasının yanında müşterilerine olabilecek en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Modern bir şekilde dizayn edilmiş restoranımızda, boğaza bakan manzarası ile iç huzurunuzu yenilemeyi ve unutulmaz bir gece vaat etmeyi amaçlamaktayız.

Restoranımız içerisinde bulunan birçok farklı menü, her farklı müşterimizin damak tadına hitap edecek şekilde hazırlanmış olmasının yanında oldukça geniştir. Tamamen organik ve taze gıdalar sunmakla birlikte hem balık çeşitlerinin hem mezelerin hem de Karadeniz tatlarının lezzetini sizlere sunmaktayız. Elaşina Restoran Karadeniz Pidesi ile de öne çıkmakta ve en çok tercih edilen tatlarımızdan biri olarak sizlere en iyi şekilde servisi yapılmaktadır.

Bununla birlikte prestijli menülerimizin yanında özellikle farklı kampanyalarımız da öne çıkmaktadır. Serpme kahvaltı, canlı müzik menü ve köy kahvaltısının yanında özellikle “Rakını Al Gel” kampanyası, müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilmektedir. Sarıyer alkollü mekanlar içerisinde yer alan Elaşina Restoran, Rakını Al Gel Menüsü içerisinde ise 7 farklı çeşit meze, pavurya bacağı ve balık böreği olmak üzere 2 çeşit ara sıcak, salata, meyveler, tatlı ve balık ya da köfte arasından seçim yapabileceğiniz ana yemeklerimiz de bulunmaktadır.

Rakını Al Gel Menünün tercih edilmesinin sebebi ise alkolü sizin getirmenizin yanında haftanın belirli günlerinde olan canlı müzik eğlencemizden ve restoranımızın sunduğu eşsiz menülerden faydalanabilmenizdir. Sarıyer rakı balık yapmak adına restoran içerisinde hem açık hem de kapalı alanlar bulunduğu için her mevsimde rahat edebileceğiniz ve anılar yaratarak eğlencenin doruklarına ulaşabileceğiniz bir deneyim sunulmaktadır.

Özellikle pandemi sonrasında alınan önlemlerin ışığında, temizlik ve hijyen kurallarını en üst düzeyde benimseyerek sağlığınızı da güvence altına almaktayız. Bu anlamda restoranımızdaki her bir çalışan, tamamen siz müşterilerimizin güvenliği ve konforu adına çalışmaktadır.

Tüm bunların yanında özellikle hafta sonunda oldukça fazla müşteriye hizmet veren restoranımızın organik ürünlerle bezenmiş menüsünden ve iyi planlanmış eğlencelerinden yararlanmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Sarıyer Restoran rezervasyon için ise web sitemiz üzerinde bulunan telefon numarasını arayarak ziyaret etmek istediğiniz tarihi ve kişi sayısını belirtmeniz yeterlidir. Bu anlamda bu olağanüstü eğlence için ilk adımı atmış olmanızın yanında boğazın sağlayacağı huzura da bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.