Elasina Balık

Hakkımızda

Adını Doğu Karadeniz bölgesinde konuşulan ‘’Lazca’’ dilinden alan ve Türkçe karşılığı ‘’hatıra’’ olan Elaşina Restoran, dünyanın en muhteşem şehirlerinden biri olarak ün yapmış İstanbul’un Sarıyer ilçesinde faaliyet göstermektedir.

İstanbul boğazının olağanüstü görüntüsü eşliğinde canlı müzik dinleyerek yemek yeme zevki yaşamak isteyenlerin tercihiyle her geçen gün daha da popüler hale gelen mekanımız, modern konseptiyle hizmet vermeyi sürdürüyor.

İşinin ehli ustalarımız tarafından en taze ve organik ürünler kullanılarak yapılan mezeler, ızgara ve yemek çeşitleriyle sıcacık sohbetlere ortam hazırlayan elaşina restoran balık çeşitleri konusunda da oldukça geniş bir menüye sahip bulunmaktadır.
Herkesin damak zekine hitap etmek amacıyla onlarca farklı lezzeti menüsünde bulunduran elaşina restoran Karadeniz pidesi gibi otantik lezzetleri de müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Boğaz manzarasına sahip Sarıyer balık restoranları arasında ilk sıralarda yer alan mekanımız, huzur ve sükûnet içinde zaman geçirmek isteyenleri bir araya getiriyor. Profesyonel işletme anlayışıyla ve yenilenen modern konseptiyle hizmet veren işletmemiz, kısa bir pandemi arası sonrası hijyen kurallarına uygun şekilde faaliyetlerine devam ediyor.

Elaşina restoran boğazda kahvaltı ve brunch severleri de günün farklı saatlerinde ağırlamayı sürdürüyor. Sıcak ya günlerinde püfür püfür esen terasıyla misafirlerini ağırlayan mekanımız, sonbahar ve kış aylarında kapalı ortamlarıyla sıcacık sohbetlere ortam oluşturuyor. Haftanın belli günlerinde muhteşem canlı müzik programlarıyla misafirlerine müstesna günler yaşatan Elaşina rakı- balık eşliğinde unutulmaz anların yaşanmasına olanak sağlıyor.
Özellikle hafta sonları oldukça yoğun müşteri topluluğuna hizmet veren mekanımızdan yer ayırtmak için Elaşina restaurant telefon numaralarını aramak yeterli oluyor.

Haftanın 7 günü 09.00 ile 00.00 arasında hizmete açık bulunan işletmemiz Cumhuriyet, Kefeliköy Bağlar Yolu Sk. No:3, 34457 Sarıyer/İstanbul adresinde hizmet veriyor.

Siz de aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız, ilk fırsatta Elaşina restaurantı mutlaka ziyaret etmeli, size özel olarak hazırlanan enfes yiyecekleri, balık ve meze çeşitlerini ve geleneksel yöntemlere uygun olarak yaptığımız karedeniz pide çeşitlerini boğazın eşsiz manzarası eşliğinde tatmalısınız.