Sarıyer restoranları içerisinde yer alan Elaşina Restoran, İstanbul’un boğaz manzarası ile süslenmiş bir mekandır. Bunun yanında haftanın her bir günü saat 09.00 ve 00.00 arasında müşterilerimize hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Restoranımızda özellikle hafta sonuna denk gelen zaman aralıkları oldukça talep gördüğünden mutlaka rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir. Elaşina Restoran rezervasyonu için ise web sitemiz üzerinde bulunan telefon numarasını arayarak kişi sayısı ve tarih belirterek kolayca yapmanız mümkündür.

Restoranımız, yenilikçi değerler benimsenerek sizin konforunuz adına oldukça modern ve şık bir biçimde yeniden dizayn edilmesinin yanında boğazın güzelliğine bakan konumu ile sizi adeta büyüleyecek bir yapıya sahiptir. Aynı şekilde her bir çalışanımız da, tamamen müşteri odaklı olmakla birlikte sizin güveniniz adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bu anlamda Elaşina Restoran ziyaretlerinizde restoranımızdan memnun ayrılacağınızın garantisini vermekteyiz.

Sarıyer alkollü mekanlar içerisinde olsa da aynı zamanda serpme kahvaltı ve Karadeniz köy kahvaltısı hizmetleri de sunan restoranımız, siz müşterilerimiz ile buluşan her bir farklı yemeği ve lezzeti tamamen organik olarak üretilmiş, taze malzemelerden elde etmektedir. Özellikle Karadeniz pidesi, balık çeşitleri, mezeler, serpme kahvaltı ve köy kahvaltısı ile öne çıkan restoranımız her bir menüyü oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. Geniş menümüz içerisinde Karadeniz Köy Kahvaltısı, fazlasıyla tercih edilmektedir.

Restoranımızın hizmetleri bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. Bu anlamda haftanın belirli günlerinde canlı müzik de sizlere sunulmaktadır. Sarıyer rakı balık restoranları arasında önemli bir yere sahip olan restoranımız, gece saatlerinde eğlenceniz adına canlı müzik olanağını da vererek unutulmaz anılara yaratmanızı güvence altına almaktadır. Aynı şekilde restoran içerisinde hem kapalı hem de açık alanımız mevcuttur. Bu anlamda da her mevsim için kesintisiz deneyiminize ortak olmaktadır.

Yaz aylarında açık alanımızda kahvaltı edebilir ve boğaz kokusunu içinize çekebilirsiniz. Aynı şekilde kış aylarında da kapalı kısmımızda oturarak eğlencenize kaldığınız yerden devam etmeniz de mümkündür.

Tüm bunların yanında özellikle pandemi dönemi sonrasında restoranımız oldukça katı temizlik ve hijyen kurallarını da benimsemiştir. Böylelikle yalnızca eğlencenizi değil, sağlığınızı da garanti etmekteyiz. Alanlarımızdan mutfağımıza dek restoranımızın her köşesi, tamamen konforunuz ve güvenliğiniz için özel olarak yapılandırılmıştır.

Elaşina Restoran içerisinde rezervasyon yaptırarak hem aileniz hem de arkadaşlarınızla pek çok anı biriktireceğiniz bir günün planlamasına başlamanız mümkündür. Böylelikle her türlü imkanımızdan yararlanarak eğlencenin ve huzurun tadına varabilirsiniz.